Branko Sadaić za gradonačelnika Zaboka: ‘Slušam vas i rješavam’

Nezavisni kandidat Branko Sadaić i službeno je objavio kandidaturu za Zabok.

– Grad Zabok mora biti otvoren prema svojim sugrađanima, surađivati s njima, slušati njihov glas i u zajednici s njima stvarati okružje u kojem mogu slobodno živjeti, raditi, planirati – rekao je Branko Sadaić protekli vikend prilikom objave kandidature.

Podršku su mu u Zabok došli dati nezavisni kandidati iz Krapinsko-zagorske županije, Brankica Bubanko, Viktor Šimunić, Romeo Vincelj, Stjepan Miklaužić i Martin Goluban, koji već djeluju u političkom životu. Okupili su se u prostorijama DVD-a Zabok.

Nezavisni su se aktivirali diljem Zagorja, Brankica Bubanko, Viktor Šimunić, Romeo Vincelj, Branko Sadaić, Stjepan Miklaužić, Martin Goluban

– U protekle četiri godine kao gradski vijećnik radio sam za zajednicu, ukazao na niz problema i prepreka u gradu i gradskim naseljima. Vidjeli ste u meni čovjeka koji sluša i rješava, koji je bio vaš glas do gradonačelnika i gradskih službi. Neke svakodnevne probleme i potrebe smo djelomice riješili, mnoge nismo. Ali rješavat ćemo ih već nakon 18. svibnja – najavio je Sadaić, kandidat za gradonačelnika Zaboka.

Sadaić će predvoditi i listu nezavisnih za Gradsko vijeće. Na njoj će, rekao je, biti ljudi koji će doista zastupati građane, raditi za javno dobro i za interese cijele zajednice.

Prethodni članakMaske u Krapini: Kreativnost i domišljatost
Sljedeći članakŠtefanić i Špehar najbrži policajci na pet kilometara