Krapinska blagdanska čarolija, upalili prvu adventsku svijeću

Čarobni blagdanski ugođaj stigao je i u Krapinu.

Uz cjelovečernju svirku The Sway Banda i plesom skupine Unifit, ugostiteljsku ponudu hrane i pića i prodaju božićnih ukrasa, u subotu je nastavljen krapinski adventski program na otvorenom.

Klizalište je vikendom otvoreno od 10 do 23 sata (Foto: TZ grada Krapine)

Uz nastup djece iz Osnovne škole Ljudevit Gaj upaljena je i prva adventska svijeća. Blagoslovio ju je župnik Davor Štuljan, a upalila učenica Nera Poslon, koja je nastupila i u glazbenom programu. Pjevala je i učenica Hana Šimunić uz glazbenu pratnju učiteljice Katarine Rihtar. Učenica Vida Horvat recitirala je pjesmu Božićna noć.

Foto: TZ grada Krapine

Advent u Krapini trajat će do 31. prosinca. Tada će Krapinčani i njihovi gosti na otvorenome dočekati Novu 2025. godinu uz grupu Vigor.

I danas, prvu adventsku nedjelju, iz Grada Krapine i Turističke zajednice pozivaju na klizanje. Klizalište radi od 14 do 21 sat radnim danom, vikendom od 10 do 23.