Bivša dogradonačelnica Zaboka na listi Petra Vrančića

Nevenka Gregurić podržala je Petra Vrančića u kandidaturi za gradonačelnika Zaboka.

Gregurić će ispred Hrvatske stranke umirovljenika biti na listi za Gradsko vijeće koju će predvoditi Vrančić. Njoj ovo nije prvi ulazak u politiku, već je bila gradska vijećnica, ali i dogradonačelnica Ivanu Hanžeku (SDP) nakon izbora 2013.

Osim što je predsjednica Hrvatske stranke umirovljenika grada Zaboka, predsjednica je i zabočkog ogranka Matice umirovljenika.

– Ponosan sam što je Nevenka Gregurić odlučila podržati moju kandidaturu za gradonačelnika Zaboka te postati dio našeg tima. Ona nije samo istaknuta političarka i borac za prava umirovljenika, već prije svega velika žena, osoba koja je cijeli svoj radni i politički vijek posvetila boljitku zajednice i brizi za ljude – komentirao je Petar Vrančić (HDZ).

– Kada sjednemo za isti stol, bez obzira na godine, imamo istu viziju Zaboka i spajamo mladost, energiju, iskustvo i mudrost. Zajedno se borimo za grad u kojem svaka generacija ima svoje mjesto i priliku za kvalitetan život – dodao je.

Prethodni članakSlovačka veleposlanica u Oroslavju zbog – influencera
Sljedeći članakU galeriji Zabok otvorena izložba osnovnoškolaca