Grad Oroslavje upriličio je prijem za roditelje 16 novorođenih beba s područja grada.
Tom su prigodom roditeljima uručeni prigodni darovi, dekice za njihove najmlađe i tombole Grada Oroslavja. Prijem je održan u novoizgrađenom i novootvorenom područnom vrtiću u Mokricama, gdje su roditelji imali priliku razgledati prostor u kojem će njihova djeca boraviti i upoznati se s novim vrtićem.
Sretno odrastanje
Roditelje je ispred Dječjeg vrtića Cvrkutić pozdravila zamjenica ravnateljice Helena Žukina, koja im je poželjela dobrodošlicu te istaknula zadovoljstvo što je upravo novi područni vrtić u Mokricama mjesto njihovog prvog susreta s vrtićem. Zahvalila je Gradu na realizaciji ovog važnog projekta te naglasila kako veseli činjenica da su na ovogodišnjem upisu popunjeni svi kapaciteti vrtića. Istaknula je i važnost dobre suradnje vrtića i roditelja te poručila kako vjeruje da će zajedničkim radom djeci osigurati ugodan i siguran boravak u vrtiću.
– Čestitam svim roditeljima na prinovama i želim im puno zdravlja, sreće i veselja. Posebno mi je drago što vas možemo ugostiti upravo u ovom novom vrtiću u Mokricama, prostoru koji smo gradili sa željom da djeci osiguramo kvalitetne uvjete za odrastanje, a njihovim roditeljima olakšamo svakodnevni život. Ponosan sam što danas možemo reći da svako oroslavsko dijete ima svoje mjesto u vrtiću i da nijedno dijete nije ostalo bez osiguranog vrtićkog mjesta. Na tome nećemo stati, nastavit ćemo ulagati u naše vrtiće, djecu i obitelji jer je ulaganje u njih ujedno i ulaganje u budućnost Oroslavja – istaknuo je na prijemu gradonačelnik Viktor Šimunić.

Prijem je bio prilika za druženje s roditeljima, ali i za predstavljanje prostora u kojem će dio njih uskoro napraviti svoje prve vrtićke korake.




