Počinju radovi na mjesnom groblju u Konjščini

Načelnica Anita Curiš Krok potpisala je ugovor s izvođačem radova, koji će početi nakon blagdana Svih svetih.

Na mjesnom groblju u Konjščini uredit će se i asfaltirati staze. Izvođač radova je tvrtka Kolnik, a stručni nadzor provodit će tvrtka G.N.P.-Trasa. Ukupna vrijednost radova je 53.237,50 eura s PDV-om, od čega uređenje i asfaltiranje staza stoji 51.650,00 eura, a usluga stručnog nadzora 1.587,50 eura. Za ovaj je projekt Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine Općini odobrilo sufinanciranje u iznosu od 12.800,00 eura.

Prema riječima načelnice Anite Curiš Krok radovi će započeti nakon blagdana Svih svetih.

– U listopadu mještani počinju s uređenjem svojih grobova i pripremaju ih za blagdan Svih svetih, tako da nema smisla da su u to vrijeme na groblju radovi – istaknula je načelnica i dodala da će radovi biti gotovi do kraja godine, a groblje će dobiti novu vizuru.

Radit će se i na uređenju prilaz jer je gotovo Spomen obilježje hrvatskim braniteljima, koje će uskoro biti postavljeno.

Prethodni članakGlazbena večer sa Zagrebačkim solistima u Vili Kumrovec
Sljedeći članakOtvoren natječaj za HGF Refresh, najpoznatiji demo festival