Osnovnoškolci iz krapinskih škola Augusta Cesarca i Ljudevit Gaj u protekloj su školskoj godini pokazali zavidna znanja i vještine.

Uz pomoć svojih učitelja i profesora mentora osvajali su vodeća mjesta na županijskim, međunarodnim i internacionalnim natjecanjima iz stranih jezika, hrvatskoga, matematike, informatike, kemije, geografije…

Uspješni učenici i mentori

Donosimo vam imena najuspješnijih iz OŠ Augusta Cesarca, OŠ Ljudevit Gaj i Osnovne glazbene škole pri OŠ Ljudevit Gaj.

OŠ Augusta Cesarca

Mateo Vrhovec 8. a – 1. mjesto iz njemačkog jezika na županijskom natjecanju
Mihaela Puh 8. a – 3. mjesto iz njemačkog jezika na županijskom natjecanju
mentorica Lucija Pavić

Karlo Ovčarić 6. a – 2. mjesto županijskom natjecanju iz informatike
mentor Miljenko Ilić

Jan Horvat 8. a – 3. mjesto na županijskom natjecanju iz kemije
mentorica Željka Kos

Osnovna glazbena škola pri OŠ Augusta Cesarca

David Golub – 2. nagrada na međunarodnom glazbenom natjecanju
mentor Želimir Dubovečak
Roko Hršak –
2. nagrada na internacionalnom natjecanju
mentor Stjepan Horvat

Učenike i njihove mentore, koji su ostvarili vodeća mjesta na natjecanjima, ovaj je tjedan ugostio gradonačelnik Krapine Zoran Gregurović

OŠ Ljudevit Gaj

Leon Bajcer 6. a –  1. mjesto na županijskom natjecanju iz matematika
Ana Nežmahen 6. c – županijsko natjecanje iz matematike
menotrica Andreja Drašković

Petra Žnidarić 8. b – 1. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike
Lorena Smrekar 7. š – 2. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike
mentorica Dragica Šalković

Petra Žnidarić 8. b – 1. mjesto na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika i 3. mjesto na državnom natjecanju
mentorica Andreja Klasić

Kaja Presečki 5. c – 1. mjesto Lidrano
mentorica Margareta Benc

Lorena Smrekar 7. š – 1. mjesto na županijskom natjecanju iz kemije
mentorica Marina Puljko Kulfa

Patrik Halužan 5. a – 1. mjesto na županijskom natjecanju iz geografije
Luka Hršak 6. C – 1. mjesto na županijskom natjecanju iz geografije i 2. mjesto na državnom natjecanju
Matej Frajman 7. B – 1. mjesto na županijskom natjecanju iz geografije
Luka Hržica 7. c – 1. mjesto na županijskom natjecanju iz geografije
Petra Žnidarić 8. b – 1. mjesto na županijskom natjecanju iz geografije
Luka Horvat 6. a – 2. mjesto na županijskom natjecanju iz geografije
Petra Rafaj 8. c – 3. mjesto na županijskom natjecanju iz geografije
mentorica Miljenka Hršak

Fran Gregurović 5. a – 1. mjesto na županijskom natjecanju iz tehničke kulture
mentor Kristijan Leskovar

Matej Hršak 4. a – 3. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike
mentorica Dušanka Jakopović

Nika Haramina 8. a – 3. mjesto iz njemačkog jezika na županijskom natjecanju
mentorica Mirjana Klobučar

Petra Žnidarić 8. b – 2. mjesto iz njemačkog jezika na županijskom natjecanju
mentorica Helena Hudi