HIT iz Zaboka: Ostavili rupu pred ulazom predsjednika HDZ-a

Nestalo je materijala baš pred ulazom koji koristi predsjednik zabočkog HDZ-a Alen Gerek.

Ovaj tjedan sanirali su Ulicu Ljudevita Gaja u Zaboku. Radnici su presvlačili asfalt na dijelu koji je bio iskopan. Radove je izvodio Strojni iskop-transport Zajec iz Špičkovine, a nedugo nakon što su radove ‘završili’, priča o rupi postala je hit u Zaboku.

– To mu je gradonačelnik namjerno napravil – smijali su se Zabočani.

Jedini nesanirani dio ostao je onaj koji koristi Alen Gerek (Foto: Čitatelj Ni Zagorje malo)

Gradonačelnik Zaboka je SDP-ovac Ivan Hanžek. Nazvali smo ga i pitali ‘kaj je to Grad napravil Gereku?’.

– Zmanjkalo materijala – nasmijao se i Hanžek i dodao da za rupu nije kriv Grad jer je u ovom slučaju investitor mobilni operater A1 Hrvatska.

– Kopali su za kablove, a mi smo samo postavili uvjete sanacije. Dio su morali presvući asfaltom u cijelosti, a dio sanirati samo iskopano i oštećeno. Očito su se preračunali u količini potrebnog asfalta. Znate kak to ide, ili im ostane viška pa istovare na hrpu, ili im zmanjka. Tu je očito bilo ovo zadnje. Ali di baš pred ulazom predsjednika HDZ-a – našalio se i Hanžek.

Predsjednik Alen Gerek se nasmijao kad smo ga nazvali i samo kratko rekao: ‘Bez komentara’.

Foto: Čitatelj Ni Zagorje malo